O mnie

Anaci to marka, która ewoluowała na przestrzeni ostatnich kilku lat i ewoluuje nadal.

Główny produkt to  MASKOTY czyli przytulankowe zwierzaki mniej lub bardziej kotopodobne, najczęście w formie breloka, zaopatrzone w wyszywaną słowną deklarację. Deklaracja ta nierzadko bywa niepokorna i przewrotna, zdarza się, że jest ironiczna i niezbyt grzeczna, zawsze jednak bezpośrednia i szczera.
Intencją maskotów jest uśmiech do swoich myśli i danie upustu nawet tym nieokrzesanym, obezwładnienie kompleksów i innych mniejszych lub większych niedociągnięć ludzkiej natury, złapanie do nich dystansu ale  też głask i  danie motywacyjnego kopa.
Wśród wielu haseł, każdy z Was może znaleźć coś co go identyfikuje lub coś, co chciałby przekazać komuś bliskiemu, współpracownikowi czy też klientowi. Maskoty to świetny pomysł na prezent, sposobność by w zabawnej formie przekazać myśl  drugiej osobie.
Nie samymi maskotami anaci żyje, naszymi deklaracjami opanowujemy nowe rejony, przejęliśmy kubki, poduszki i koszulki i wciąż mamy apetyt na więcej i inaczej.

 Jeśli masz poczucie humoru, dystans do siebie, ludzi i świata,  jesteś dobrym człowiekiem :)  cenisz unikatowy produkt i ręczną pracę - na pewno znjdziesz  tutaj coś dla siebie i swoich znajomych,bliskich, współpracowników, klientów.

 

Maskoty zaistniały na dwóch wystawach:

  • Sztuka Sżycia , galeria Lakiernia, Kielce
  • Miś też człowiek, galeria Kuchnia, XX 1, Warszawa

Cdn…

 

Twórczynią marki anaci jest :

Anna Ciszek

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 Maskoty  złapiesz tutaj  pakamera anaci i tutaj dawanda anaci . Koszulki, bluzy, kubki tutaj.