anaci for SAMSUNG

Nasza ostatnia większa robota :

 

 

 

 

 

 

 

 

No pięknie jest !

Tyle rzeczy do zrobienia, tyle spraw do ogarnięcia ale nie dało się inaczej,trzeba było odrobić jesienny spacerek z szuraniem butami w opadniętych liściach i chwilą egzystencjalnego zamyślenia ;).

Kolory w parku takie że ojej, no łapmy te chwile ! :)

 

 

 Na zdjęciach OLE , dostępny na DaWanda.

 

Lasssss

Zdarza się nieraz, że maskoty czegoś zapomną, tym razem zapomniały naładować baterię do aparatu i tak rozładowane łaziły po lesie, niwecząc plany leśnej sesji. A  swoim nowym wyglądem - skóropodobnym materiałem w naturalnych odcieniach brązu -  wpisywałyby się świetnie w leśny anturaż.

ale nic to,

zabrały  trochę lasu do siebie ( majac nadzieję że las im wybaczy ) i porobiły conieco.

 

 

 

 

 

 

 

 

Maskoty rozkróliczone !

Królicżą się TULANKI JANKI ostatnio na potęgę  :) dodam że króliczą w sposób dość jaskrawy żeby nie powiedzieć oczo***** ;) wszystko po to żeby zwabić jakąś dorodną samiczkę ;) wszak.. " wiosna idzie Panie sierżancie !".

 

Maskoty dostępne m.in  tutaj i tutaj.

 

 

ach ten listopad...

Przyszedł, otulił szarością i mgłą wszystko wokół...maskoty również przybrały ukochany szary odcień. Czas może trudny bo brak słońca, ciepła, wiatr, deszcz,  ale ma on swój urok,  swoje kolory, swój klimat... My tam lubimy listopady  !

 

Rycerzy bohaterów i herosów oraz innych maskotów szukajcie na :


Pakamera anaci

Decobazaar anaci

DaWanda anaci

 

 

Większa robota dla SHELL POLSKA

To nie był leniwy tydzień, za nami  m.in realizacja  pakietu breloków upominkowych dla uczestników szkolenia, poza tym kilka czy też kilkanaście wypitych kaw, ileś razy przedeptanych ścieżek na pocztę itp itd.

 

a teraz  weekend i ... czilałcik w planach :)

 

strona 1 z 1